Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CAPTİVA ALARM 4CAM SANRUF AYNA KAPAMA VE AÇMA SİSTEMİ İSTEYEN
arkadaşlar ben ankara\'da buldum yetkili servislere yapan firmayı. bütün servislere yapan firmayı Gloster alarm mustafa diye bir arkadaş var size yardımcı olur. isteyenlere tel. verebilirim

daos009 edit:büyük harf küçüğe çevirme
Bul
Alıntı
yazış***** lütfen küçük harf kullanınız forumlarda büyük harf bağırmak sitem etmek anlamında kullanır
Bul
Alıntı
sadece Ankara için mi ? diğer iller de servisleri yok mu ?
Bul
Alıntı
bildiğim kadarı bu arkadaşlar tüm serevislerle bağlantısı var
Bul
Alıntı
merhaba cemhicyilmaz@yahoo.com\'a telefonunu gönderebilir misiniz? ben istanbulda oturuyorum ve istanbul da nerede bu hizmeti alabileceğim konusunda kendilerinden bilgi almak istiyorum
Bul
Alıntı
ankara gloster alarm mustafa bey 0312 287 22 34 cep 0535 782 65 92
Bul
Alıntı
Antalya da bu uygulamayı yapan birileri varmı ve ne kadardır bilen varsa yazarsa sevinirim .
Bul
Alıntı
arkadaşlar ben servise sordum 550 tl dediler ben gloster alarmdan 450 tl yaptırdım ankarada tel0312 287 22 34 antalyaya satış ve montaj için yetkili sevise vereceklermiş chevrolet kulubü için indirim yapmalarını istedim talep gelirse neden olmasın dediler
Bul
Alıntı
Merhabalar 2012 high 7k captiva ile aranıza yeni katıldım.
Araca alarm ve cam-sunroof kaldırma modülü eklemek istiyorum. Bunu da servis kanalıyla yaptırarak aracın garantiden çıkmamasını istiyorum.

Hangi markalar ve servisler bu uygulamayı yapıyor ve en başarılı?
Diyorlarki; Dost acı söyler..
Acıyı söyleyene Dost denilmez ki...
Seni sevmeyen acı söyler.
Sana söyleyeceği acı dahi olsa... DOST; senin canını acıtmayacak şekilde tatlı dille söyler.
Bul
Alıntı
Gloster nova alarm beraberinde 4cam kaldırma-sanruf ve ayna kapatma modüllü.Captiva için öze çıkartmışlar.

Sakarya Chevrolet servisi Ekin Oto da montajlattım. Çok başarılı.(450 TL)

Gloster Servislerle anlaş***** yapıyormuş, Ankara da ve İstanbulda 3-4 servisle anlaşılmış
Diyorlarki; Dost acı söyler..
Acıyı söyleyene Dost denilmez ki...
Seni sevmeyen acı söyler.
Sana söyleyeceği acı dahi olsa... DOST; senin canını acıtmayacak şekilde tatlı dille söyler.
Bul
Alıntı
Alarm taktırmasak fiyat daha da düşermi acaba çünkü alarm hoş olmaz düşüncesindeyim ama gaziantep te yok galiba bu Gloster,
Kalbleri vardır bununla kavrayıp-anlamazlar, gözleri vardır bununla görmezler, kulakları vardır bununla işitmezler. Bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar. İşte bunlar gafil olanlardır, (A‘RAF SURESİ / 179)
Alıntı
İlla alarmdamı taktırmak lazım.sadece modul teğmin edemezmiyiz acaba.
Alıntı
mehmet kardeşim sen bari bunu sorma Big GrinBig Grin ara servsi konuş feriz beyle Big Grin
Bul
Alıntı
Adam dicek dadandı bu bana surekli arıoBig Grin.Yarin gidicem yanina bilgi veririm tum arkadaşlara.
Alıntı
yok canm bizde onlar için müşteriyiz hiç bir şey demezler Big GrinBig Grin
Bul
Alıntı
Merhaba arkadaşlar bugun İzmir mercanlar servisine gittim 4 cam sanruf kapama 150 tl fiyat verdiler ancak aynalar kapanmıyor ınmeden kendınız kapatmanız gerekıyormuş bilginize.
Alıntı
hımm o kötü olmuş ama sanırsam emin bu sorunu çözer
Bul
Alıntı
Aynayı kapatan da olmuştu yanılmıyorsam öyle yaptıran olmuştu forumda alarmda dahil 450 TL ye,
Kalbleri vardır bununla kavrayıp-anlamazlar, gözleri vardır bununla görmezler, kulakları vardır bununla işitmezler. Bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar. İşte bunlar gafil olanlardır, (A‘RAF SURESİ / 179)
Alıntı
merhaba arkadaşlar 2011 nmodel Chevrolet captivaya 4cam kaldırma-sanruf ve ayna kapatma modüllü gaziantpte varmıdır ve bu işi yaptırdığımız zaman aracın özelliklerinde bi değişiklik oluyormu
Bul
Alıntı
Arkadaşlar merak ettiğim bir husus var. Otomatik cam, sanruf ve ayna kapatma modülü takılan arabalarda, özellikle don olaylarının fazlaca olduğu bölgelerde ıslanıp donmuş bir ayna için otomatik kapanma sorun olmaz mı?
Bul
Alıntı
evet ben şahsen aynalara yapılmasına karşıyım dediğiniz gibi donma durumunda sıkıntı yaratabilir sunroof ve 4 cam yeterli bence
Bul
Alıntı
Selam ben ankaradayim bana adresi ve ya tel verebilirnusin cam sanruf kapama için tesekkurler
Bul
Alıntı
0312 473 83 63 0535 782 65 82 0532 203 91 17

selamımı söyleyin yardımcı olacaklardır.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
selam
İstanbul Anadolu yakası içinde varmı
uzaktan ayna kapama sunroof kapama gibi işlemler yapan bir yer.
Bul
Alıntı
Montaj işlemi kolay üstat, iyi bir oto elektrikçiniz var ise, zaten sistemle gelen kitapçık yardımı ile montajı yapabilir, ki kendileri ile görüşün İstanbul içinde size bir usta önereceklerdir.

Sistemleri çok güzel ben kullanıyorum gayette memnunum.
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
Eskişehirde yapan yer varmi acaba
Bul
Alıntı
2012 YENİ KASA CAPTİVAM İÇİN CAM AYNA KAPATMA MODÜLÜ VAR MI LİNK VEREBİLİRMİSİNZ TRABZONDAN SELAMLAR
Bul
Alıntı