Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze Resimli Parça Söküm Şemaları
Konuyu adminlerimiz uygun yere atarsa mutlu olurum. Arkadaşlar bazı uygulamalar vardır aracımızı ellemekten çekiniriz. Bu işi emek vererek yaptım emeğe saygı Big Grin Lütfen dosyayı indirip resimlere bakın işinize yarayacaktır.
http://www.upload.gen.tr/d.php/www/5sklc...r.rar.html
Alıntı
başlık doğru yerde kirve eline emeğine sağlık
Bul
Alıntı
konu sabit yapılmıştır.
Bul
Alıntı
Paylaşım için teşekkürler.
İllaki birgün işimize yarar Smile
1996model Ford *** CLX-2006-2008
2006model Honda CBR600F(Racing)-2008-2010
2001model Volkswagen Bora Comfortline-2009-2011
2012model CHEVROLET CRUZE LT+ - 2012-
[img]http://img713.imag
Bul
Alıntı
mutlaka Smile
Alıntı
Emeğine sağlık dostum Smile
Bul
Alıntı
rica ederim özgür Wink
Alıntı
Vayy kanka saol + sana Smile
Biliyorsan karşındakine saygından da olsa sessiz kalma, Bilmeyip savunan ve bağıranlara kalmasın meydan.
Bilgi Güçtür, Öğret , Kullan, Uygula...
Araç Kitapçıkları için tıklayınız...
Alıntı
teşekkür ederim kanka Smile bir artı da sana Smile
Alıntı
Teşekkürler yararlı bilgiler var Smile
Bul
Alıntı
nerden buldun bunu yaaaa....helal valla
Bul
Alıntı
Forumda kirlilik olmaması açısından buraya yazayım dedim, benim bir sorum olacak,
Direksiyonun sol tarafındaki klimanın kanatlarına yön veren parça geçen gün çıktı, şimdi onu nasıl takacağım. Gördüğüm kadarıyla o taraftaki kısımın sökülmesi gerek, peki burası nasıl sökülür?
Bul
Alıntı

Alıntı:
#103894 istanbullu: Forumda kirlilik olmaması açısından buraya yazayım dedim, benim bir sorum olacak,
Direksiyonun sol tarafındaki klimanın kanatlarına yön veren parça geçen gün çıktı, şimdi onu nasıl takacağım. Gördüğüm kadarıyla o taraftaki kısımın sökülmesi gerek, peki burası nasıl sökülür?

Mrb çıktı derken hangi parça çıktı? Eğer sadece küçük krom olan parça çıktıysa hafif kastırmayla yerine oturur..
Alıntı

Alıntı:
#103897 meth01:
[red]Alıntı:
#103894 istanbullu: Forumda kirlilik olmaması açısından buraya yazayım dedim, benim bir sorum olacak,

Mrb çıktı derken hangi parça çıktı? Eğer sadece küçük krom olan parça çıktıysa hafif kastırmayla yerine oturur..
[/red]

Üstad o kanatlara yön veren pir parça var sağ-sol / yukarı-aşağı o parça işte Big Grin
Bul
Alıntı
Kardeşim demek istediğin parça bu sanırım.. Herşey bizim için Wink
[Resim: dvpgc.png]
Alıntı
Tırnaklıdır bu parça rahatça çekebilirsin kendine doğru kardeşim.. Korkma yani Smile
Alıntı
Valla yemek yiyecektim vazgeçtim hemen arabya koşup deneyeceğim Smile içimi kemiriyordu ne zamandır Smile çok teşekkür ettim ve gittim Smile
Bul
Alıntı
Sorun çözülmüştür Smile Metin bey sonsuz teşekkürler Smile sağolun.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#103919 istanbullu: Sorun çözülmüştür Smile Metin bey sonsuz teşekkürler Smile sağolun.

sevindim.. yoksa durduğu yere üfürürdü alimallah Wink
Alıntı
Dosya hasar görmüş elinden olan birisi tekrar upload yapabilirmi...
teşekkür...
Bul
Alıntı
dosyayı indiremiyorum hasarlı dıyor yardım edermısınız
Bul
Alıntı
Hemen bakalim.. Umarim harddiskin biryerindedir.. Sknti tam nedir araclarinizda belki tek parca halindede bulabilirim..
Alıntı
merhaba

dosya hasarlı.

bilginize
Bul
Alıntı
dosyayı yükledim. isteyen arkadaşlar silinmeden indirsin.

https://hotfile.com/dl/195924526/74da40b...r.rar.html
Bul
Alıntı
arkadaslar arka bagaj amblemını sokmem gerek yardımcı olurmusunuz
Bul
Alıntı

Alıntı:
#103913 meth01: Kardeşim demek istediğin parça bu sanırım.. Herşey bizim için Wink
[Resim: dvpgc.png]

Bul
Alıntı

Alıntı:
#110305 kuruzcu: arkadaslar arka bagaj amblemını sokmem gerek yardımcı olurmusunuz

Logo çift taraflı bant ile yapıştırılmıştır. Sert bir cisim yardımı ile (altına bez koyun ki çizikler oluşmasın metal akamda) logoyu dışa doğru çekin sağdan ve soldan bunu tekrarlayın. Olay bu.
Alıntı
Konuyu hortlatayım. Öncelikle Cruze hakkında bilgi sahibi çok arkadaşlar gördüm bu forumda gerçekten etkilendim. bunun için soruyu buraya sormaya karar verdim.

Aracım Sport Plus HB. Tavan folyosu aldım piano black ve bu işler elimden gelir.
1-) Anteni nasıl sökeceğim? Tavanın iç döşemesini bagajdan doğru hafıfce söküp arkasındaki videyı mı çevirip çıkarmam gerekiyor? Yoksa sağa sola döndürülerek tavan döşemesiyle ugrasmadan çıkar mı anten?

2-) Tavanın 2 kenarındaki siyah plastik şeritleri nasıl sökeceğim?

Yardım lütfen.
Bul
Alıntı
Forumda arama yapın, cevabı bulacaksınız. Geçtiğimiz yıllarda bu konu çok konuşulmuştu. Sanırım Shark Anten konusuydu.:dozingoff
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
peki siyah şeritler?
Bul
Alıntı