Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze için küçük modifiye önerileri...
Selam arkadaşlar..
ismim Emre, Mersinde yaşıyorum. ikinci el cruze aldım. 2010 model. sizden dış modifiye ile ilgili küçük tavsiyelerinizi bekliyorum. (maddi olarak da küçük olursa sevinirim ***** yeni araç borcu filanSmile
şimdiden teşekkürler...
Bul
Alıntı
Cruze yazili bagaj citasi ;-) hemen kargo.. Aluminyum cruze yazili kapi esigi hemwn kargo ;-) cam kaldirma moduluz varmk bilmem.
Alıntı
düşündürücü ancak teşekkürler...
Bul
Alıntı
emre bey metin abinin söyledikleri arabaya gerçekten yakışıyor ve ben yakında alacağım.(bagaj çıtasının yazısız olandan). ve kapı eşiğinide düşünüyorum. metin abi cruze yazili kapi eşiğinin fiyatı neydi?
O gerçek AŞK\'tı ama bitmedi, yeni başlıyor..
Bul
Alıntı
Sanalpazardan alir isen 100tl nakit gecerim dersen 90tl dostum..
Alıntı
http://www.sanalpazar.com/Chevrolet-Cruz...isp4207709
Alıntı
teşekkürler metin abi. yeni film yaptırdım biraz ara vereyim düşünüyorum ama söz vermiş olmayayım.
Bul
Alıntı
Hic problem degil alperen hayirli olsun kaca yaptin marka nedir? Kac numara
Alıntı
teşekkürler alperen kardeş, zaten hemşeri çıktık metin beyle yakın zamanda yüz yüze de görüşmüş olacağız. Big Grin
Bul
Alıntı
Forumda tuning ile ilgili bir çok çalışma var. Ordan örnekler çıkartabilirsiniz.
Bul
Alıntı
bence kapı eşiği hem görsel anlamda hem oranın zarar görmesini önledigi için öncelikli yapılmalı....
mesela arka stop alabilirsin mercedes tarzı veya bmw tarzı yavaş yavaş hepsi yapılır aracınız hayırlı olsun...
[img][Resim: bf91l.jpg][/img]
Bul
Alıntı
çok teşekkür ederim.. kapı eşiği üstün bastı fikirlerimde Big Grin galiba ilk önce onu yaptırcam...
Bul
Alıntı

Alıntı:
#101861 meth01: Hic problem degil alperen hayirli olsun kaca yaptin marka nedir? Kac numara

abi 3m marka 300 dediler 280e bıraktılar. cs serisi var cs-20 olması lazım.(4-5 tonu var en açık tondan başlarsakSmile 3.sıra.)
birde ömür boyu garantili dediler inanmayalar oldu geçen ufak bir hata oldu adamlar en ufak itiraz etmedin kelebekteki filmi değiştirdiler.
Bul
Alıntı
Kelebekte sknti olmaz :-) isin sakasi biryana omur boyu ne yaa di mi¿... Ben solargard yaptirdm camlara on camada mevcut filmlerin bir ton acigini yaptıidim.. Gercktn klimaya cook buyuk artisi var. Fiyati untmadan soleyim 400tl..
Alıntı
bende de solargard var...
Bul
Alıntı
bu ara mersin adana antep arası çok çevrme var filmlere dikkat edin. bende şu aktif denetlemeler bitsin taktırmak istiyorum
Bul
Alıntı
murat kardeşim ceza kalkmış diye duydum. film yapan yerden(o satmak için söylemiş olabilir) birde bir arkadaşım söyledi ama bir trafikçi arkadaş var onada soracağım.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#102214 64alperen34: murat kardeşim ceza kalkmış diye duydum. film yapan yerden(o satmak için söylemiş olabilir) birde bir arkadaşım söyledi ama bir trafikçi arkadaş var onada soracağım.

Bende 2013 den itibaren serbest olacak diye biliyorum. Ama ön cam gene yasak.
Bul
Alıntı
benim ön camda yok.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#102214 64alperen34: murat kardeşim ceza kalkmış diye duydum. film yapan yerden(o satmak için söylemiş olabilir) birde bir arkadaşım söyledi ama bir trafikçi arkadaş var onada soracağım.

ayrıntılı bilgi aldıgınızda paylaşırsanız sevinirim. bende yaptırıcam yasayı bekliyorum
Bul
Alıntı
Ana konuyu yeni takip eden arkadaşlar için, biz eski ya da yeni Cruze sahipleri olarak bugüne kadar yaptırdığımız makyaj-modifiye-değişiklik varsa bu takılan aksesuarın fotoğraflarını ve nereden aldığınızı yazarak burada toplayalım, merak eden, satın almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. Ve güzel bir paylaşım yapmış oluruz diye düşünüyorum. İlgili tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
Bul
Alıntı
http://www.chevroletkulubu.org/aliexpres...#pid115312
Bul
Alıntı