Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze bagaj kiliti sökülmesi
merhaba arkadaslar bugun aracın bagajını acmaya calısdıgımda acılmadıgını farkettım, ama kumandadan acılıyor fakat dısarıdan acılmıyor sızce neden olabılır,

tırnak kırılmıs olabılırmı? acaba bagaj ıcın teknık dokuman varmı arkadaslar bılıyormusunuz
Alıntı
fikti olan yokmu arkadaslar mesaj arkada kalmıs Smile
Alıntı
bagajdan açmayı sağlayan elciğin içindeki switch bozulmuş. eliniz yatkınsa söküp değiştirebilirsiniz....
Alıntı
hay allah razı olsun, elim tamırata yatkındır, ama bi dokuman falan olsa cok ıyı olurdu , hocam oyle bı resım yada dokuman varmıdır acaba
Alıntı
hadi sana kıyak resimler geliyor birazdan.

[Resim: IMG_4054.jpg]

[Resim: IMG_4051.jpg]

[img][Resim: IMG_4055.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4056.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4059.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4062.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4063.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4067.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4068.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4069.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4070.jpg][/img]

[img][Resim: IMG_4071.jpg][/img]

[img][Resim: udbAe.jpg][/img]
Alıntı
umarım memnun olmşsundur Smile
Alıntı
Ethem destek olayını aşmış, soruya arabayı söküp döküman hazırlayarak cevap vermiş. Aracımda segmanlar yağ kaçırıyor nasıl hallederim diye sormazlar diye dua ediyorumSmile
Ethem, bu azme ve heyecana teşekkürler..
Burak
[Resim: logo_2.png] 0x03 0x7F 0x10 0x33
Alıntı

Alıntı:
#108840 otodiag: Ethem destek olayını aşmış, soruya arabayı söküp döküman hazırlayarak cevap vermiş. Aracımda segmanlar yağ kaçırıyor nasıl hallederim diye sormazlar diye dua ediyorumSmile
Ethem, bu azme ve heyecana teşekkürler..
Burak

her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum Smile
Alıntı
hocam bugun gelen en ıyı haber, allah razı olsun, sabah sabah benı sevındırdın, teşekkürler
Alıntı
Eline sağlık ethem dostum konu tarafımdan sabit yapılmıştır.
Bul
Alıntı
aracınızın arızasının sebebi, iyi olmayan yalıtımdan kaynaklı. aracınızı yıkadığınız zaman su bu switch\'in içine giriyor ve oradaki mekanizmayı bozuyor. aynı sorun benim de başıma geldi. servis garantiden ücretsiz olarak değişimini yaptı. servisinizle görüşün ve aracınızın garantisi dahilinde ücretsiz olarak değişimini/tamirini talep edin.
karantina - 2010 cruze ls at karbon siyahı... Confusedatisfied
Bul
Alıntı
Ethem abim 1 haftadır yaşadığım sorunun %90 ını hallettin gene şaşırtmıyosun abi helal olsun sana. Parçayı nerden temin ederiz değişmesi gerek değil mi ?
Haklısın Dede nerde o eski insanlar.
Eskiden Şehide ağlarlardı şimdi;
Filmdeki Kahramanın acı öyküsüne...
Güzel Ülkemin Güzel insanlığı.
Bul
Alıntı
arkadaşlar söktüğünüz parça serviste ne kadar bilmiyorum .fakat, parçanın içindeki micro switchi elektronik parça satan yerlerden ( ankarada konya sokak ) gibi , dükkanlardan ortalama 5 ila 10 tl arası alıp takabilirsiniz....
Alıntı
tabi belirtmekte fayda var arkdaşlar garanti süresi devam eden araçlarda bu swiç garantiden değişiyor.
Bul
Alıntı
Tesekkur edıyorum ben yarın elektronıkcılerı bı gezeyım.
Haklısın Dede nerde o eski insanlar.
Eskiden Şehide ağlarlardı şimdi;
Filmdeki Kahramanın acı öyküsüne...
Güzel Ülkemin Güzel insanlığı.
Bul
Alıntı
bu sorun hakkında servıse gıttım gecengun ıstanbul gedızlere gıttım bana garantıden karsılanması ıcın bakımların yetkılı servıs tarafından yapılması gerektıgını soyledıler bu yuzden yaptıramadım ama haftaya musaıt olacam ve ben kendım yapacam
Alıntı
servis degısım fıyatını 275 tl olarak verdı ammada ucdu......
Alıntı
bu switch in adı vs varmı ne diye arayacağız
TÜRKİYE DE ÇOK YAKAN ARABA YOKTUR,KOL GİBİ VERGİ GEÇİRİLMİŞ PAHALI BENZİN VARDIR [/b][/b]Sad(
Bul
Alıntı
Merhaba ethem bey, resimler görüntülenmiyor... Acaba yardımcı olurmusunuz?
Bul
Alıntı
selam arkadasler
benimde basima geldi bagaj dümesi olmuyordo
anahtarci arkadasa gösterdim
acti bakti ,yikamada icine su kacmis
,temizledi geri takti,yanlarina silicon cekti,
olay bitti.selamlar
Bul
Alıntı
Arkadaşlar aynı sorun bendede oldu servıse goturdum komple dugme dahıl degıstı garatıden sorun yok suan hatta arkadakı plaka ısıklarınıda degıstırmısler onlarda yenılenmıs oldu Smile
Bul
Alıntı
Ethem beyin gönderdiği resimlere ulaşılamıyor.

Bilgisi olan arkadaşlar konu ile ilgili tekrar resim gönderebilirlerse çok memnun olurum.
bugün alsam tek tercihim yine plus
Bul
Alıntı
resimleri yeniledim arkadaşlar...
Alıntı
ellerinize sağlık ethem bey... her cruze sahibinin muhakkak bir gün işine yarayacak bir paylaşım... saygılar...
Bul
Alıntı
Ethem bey cok tesekkurler. . Aynen dediginiz gibi yaptom. Bana ***** 5 tl yo gecmedi. Icondeko micro swicth değişimi yaptım gayet güzel çalışıyor ayrıca içerden bagaj açma butonuda ekledim .emeği geçen tüm arkadaşları selamlıyorum
güzellikler, ancak zorluklar aşılarak ulaşılabilir.
Bul
Alıntı
aynı problemi bende yaşadım bagaj kumanda ile açılıyor fakat elle açılmıyordu İzmir (Kavuklar ) yeni adıyla EGEM bagaj kitini ücretsiz değiştirdi..
Bul
Alıntı
Arkadaşlar ben bu resimdeki gibi söktüm fakat en son aşamada görünen resim o kısıma kadar tamam ama switci nasıl cıkarıcaz onu anlamadım?
Bul
Alıntı
Alttan ikinci resimde etiketin altında görünen tırnakların iç kısımdan bastırılarak kurtarılması gerekiyor ve parça dışarı çıkıyor.
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
oraları bastırdım hatta her tarafını bastırdım ama sanki o kısmı bişey tutuyo gibi oluyo hatta ortadan ayrılacak gibi bi tarafı kırıldı.
Bul
Alıntı
kronik sorun demekki. benimki de bozulmuştu. garantiden değiştiler.
Araba güzel de Çok yakıyo beaaaa!
Bul
Alıntı