Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012 1.6 sport plus AT
Arkadaşlar yarın bir aksilik olmaz ise aranıza katılıyorum, biraz korkuyorum ama beğendim aleti be arkadaş Türkiyeden çıkacaklarmış çok yakıyormuş 6. Vitese atmıyormuş bi sürü şey okudum ama gene de alıyorum allah sonumuzu hayretsinSmile
Bul
Alıntı
hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler.bu kadar karamsar olmayın.o koltuğu oturduğunuzda ,bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.zaten sizi bu kadar etkilemeseydi bu kararı almazdınız sanırım.fiyat performans oranında en iyi arabayı aldınız.keyfini çıkarın.
cruze experienced unutterable
Bul
Alıntı

Alıntı:
#122672 skyrock: hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler.bu kadar karamsar olmayın.o koltuğu oturduğunuzda ,bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.zaten sizi bu kadar etkilemeseydi bu kararı almazdınız sanırım.fiyat performans oranında en iyi arabayı aldınız.keyfini çıkarın.

Çok teşekkür ederim umarım bi aksilik çıkmaz da kavuşuruz bugün Smile
Bul
Alıntı
hayırlı olsun güle güle kullanın.
Bul
Alıntı
Aracınız hayırlı olsun,

Bu dünyada Cruze kullanmadan yaşanılmaz, yoksa insanın aklı kalır Smile

Aracınızı kaça aldınız acaba?
Bul
Alıntı

Alıntı:
#122669 Teco01: Arkadaşlar yarın bir aksilik olmaz ise aranıza katılıyorum, biraz korkuyorum ama beğendim aleti be arkadaş Türkiyeden çıkacaklarmış çok yakıyormuş 6. Vitese atmıyormuş bi sürü şey okudum ama gene de alıyorum allah sonumuzu hayretsinSmile

Bir alan pişman, bir de almayan. Haydi hayırlısı. Güle güle kullanın aracınızı. Aramıza hoşgeldiniz. 8)
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
herkes kafasını kuma gömsede siz farketmişsiniz.Arabamızın benzerlerinin yaklaşık 70000 tl olduğunu kullandıkça anlayacaksınız..Varsın yaksın varsın bilmemne.....iyiki bir cruze sahibiyim diyorum...
KORKAKLAR HİÇBİR ZAMAN RİSK ALAMAZ...
Bul
Alıntı
Vallahi aldım Billahi aldım, aslanlar gibi şehir içi 8lt ortalamayı da tutturdum, şimdilik kafa rahat, herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim, izlenimler;
* sert maakina eskiyince tıngırdar belli ama go-cart gibi yol tutuyor tıngırdasa da hakkı
* ipek gibi kullanmak lazım yüklenince müsrif olacağı her halinden belli müsrifliğin karşılığını veremeyeceği de belli ama amaç drag yarışı değil
* yol sesini biraz fazla alıyor
* koltuk küçük geldi bana ben iriyim diye belki Smile
* direksiyon düğmeleri biraz daha tok olsa fena olmazdı
* my link eğlenceli keşfe çıkamadım ilk fırsatta kurcalayacağım ses kalitesi fena değil ancak tatmin edici sese ulaşmak için sona yaklaşmak zorunda olmak ilginç belki bir ayarı vardır 50 ye getirince ses düzeyi ancak yetiyor ( bangır bangır müzik dinleyen biri değilimdir)
* az yaksın deseydim 10 milyar daha vermem lazımdı bu güvenlik ve donanım için. kısaca bu farkı peşin ödeyeceğime yıllara yaymış oldum
* bu aracı eşim için aldım ben mondeo kullanıyorum, ilk defa mondeoya yakın beğendiğim bir araç oldu çok mutluyum, mondeoyu alırken de salak muamelesi yapan eş dost bol olmuştu çok yakar hantal ıvır zıvır ama ben onlardan çok anlıyormuşum arabalardanSmile) umarım bu sefer de öyle olur
* piyasadan çıkma falan işi hikaye gözüm gibi bakarım ben arabalarıma eminim yıllarca sorunsuz taşır beni satacağım zaman da ekonomik karşılığını almış olurum bisiklet satmayacağız sonuçta bir değeri olacaktır

Veeee son olarak alet yakışıklı arkadaş daha ne olsun, almayı düşünen varsa durmasın alsın , karar verene kadar kabus oluyor insana milletçe bilgimiz olmadan fikrimiz olduğu ve sadece eleştirmeyi sevdiğimiz için atıp tutan çok kullanmayı bırak içine oturan yok, yıl olmuş 2014 kazada buluşan arabaya teneke muamelesi yapanlar dolu, arkadaş araba darbeyi meiyor kabine zarar gelmesin diye buruşuyor? Tık yok . motor kabine girmesin diye düşüyor ? Fsı yok adama desen 8 hava yastığı euroncap esp ama ikinci elde para etmiyor diyor, bizim milletimizin otomobilden anlamazlığı ne güzel modelleri ne fiyatkalı markaları yedi bu memlekette varın konuşun bre cruzum da güzel mondeo mda güzel çoluğum çocuğum emniyette size size tenekelerinizle güle güle Smile))
Bul
Alıntı

Alıntı:
#122685 netaylan: Aracınız hayırlı olsun,

Bu dünyada Cruze kullanmadan yaşanılmaz, yoksa insanın aklı kalır Smile

Aracınızı kaça aldınız acaba?

18.000 de araç beyaz renk garantisi devam ediyor 35.400 e ***** oldu
Bul
Alıntı
ARKADAŞLAR BENİM 2012 MODEL SPOT ARACIM VAR ARACIMIN 15.000 SERVİS BAKIMI GELDİ BİR KAÇ SERVİSE SORDUM SERVİS FİYATLARI ÇOK UÇUK GELDİ BANA BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Bul
Alıntı