Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2011 ls 1.6 hb pecochip ve diğer uygulamalar
2011 Model LS 1.6 HB aldım . Araç benzini resmen içiyor Pecochip uygulaması yaptırmak istiyorum. Antalya Isparta Yetkili servisleri bunu yapar mı ? veya antalya ısparta bunu yapabiln birileri var mı ?

Ayrıca 22 bin kilometrede kız gibi araç olmasına rağmen rölanti de iken araç kafasına göre gaza basıyor arabayı yıkatmaya korkuyorum araç yıkandığında yada ıslandığında bunu yapıyor tahminen iki kez aynı durumla araç ıslak iken kaşılaştığımdan söylüyorum.

ayrıca araç ile ilgili kılavuzu bulamadım çok bakındım . ve aaraca neler yaptırabilirim hoş araca binermiyim henuz karar vermedim bilgilendirirseniz sevinirim

yada bir yazılım mı yüklenecek nasıl yapılacak bilgilendirirseniz sevinirim .
Alıntı
-Aradığınız cevap forumlarda mevcut http://www.chevroletkulubu.org/forums.ph...sts&q=4251
-klavuzlar da burada http://www.chevrolet.com.tr/chevrolet-sa...zlari.html
-Yazılım veya pecochip hakkında bilgi edinmek için sacit bey var (samet baba) onun yazdıklarından faydalanabilirsiniz

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın siteden çok şey öğreneceğinize eminim iyi geceler
Bul
Alıntı

Alıntı:
#126398 devrimce: 2011 Model LS 1.6 HB aldım . Araç benzini resmen içiyor Pecochip uygulaması yaptırmak istiyorum. Antalya Isparta Yetkili servisleri bunu yapar mı ? veya antalya ısparta bunu yapabiln birileri var mı ?

Ayrıca 22 bin kilometrede kız gibi araç olmasına rağmen rölanti de iken araç kafasına göre gaza basıyor arabayı yıkatmaya korkuyorum araç yıkandığında yada ıslandığında bunu yapıyor tahminen iki kez aynı durumla araç ıslak iken kaşılaştığımdan söylüyorum.

ayrıca araç ile ilgili kılavuzu bulamadım çok bakındım . ve aaraca neler yaptırabilirim hoş araca binermiyim henuz karar vermedim bilgilendirirseniz sevinirim

yada bir yazılım mı yüklenecek nasıl yapılacak bilgilendirirseniz sevinirim .

Yazılımla mazılımla yada chiple ahım şahım ekonomi sağlayamazsınız.Lpg taktırmanız gerek.Bu devirde benzinli araç kullanmak her baba yiğidin harcı değil.
Bul
Alıntı
Ya bende öyle tahmin ediyorum ama bir depoda 100 km tasarruf tasarruftur anladığım kadarı ile pecochip bunu yapıyor ...her neyse asıl sorum sorunum şu araç yıkandıktan sonra oldu bu motoru yıkatmadımki zaten motor yıkatmak tehlikeli ... Araç yıkandıktan aracı çalıştırıyoorum ve araç rölantide normal bir şekilde çalışıyor sonra giderek gaza basıyor ve bağırmaya başlıyor araba o şekilde çalışırken debriyaja basayım arabyı sürüşe geçireyim diyorum bunu yapınca susuyor ...debriyaja basınca gaz vermeye başlıyor nasıl bir sorundur anlamadım ...
Alıntı
Devrim bey ,

1 depoda 100km tasarruf mümkün değil , %5 - 10 arası değişiyor kullanıcıların tasarrufu . Gerçekten tasarruf istiyorsanız LPG ye geçip pecohip kullanarak memnun edici hale gelir aracınız..
Bul
Alıntı
DEVRİM BEY

1) DEPOM SİMİT DEPO VE TAM FULLEMEDE 32-35 LİTRE ARASINDA GAZ ALIYOR.
2)35 LİTRE DOLDURDUGUM ZAMAN ŞEHİR İÇİ YAKLAŞIK OLARAK 320-350 KM ŞEHİR DIŞI 90-110 KM HIZDA SABİTLEYEREK 400-450 KM YOL YAPIYORUM.ŞEHİR İÇİ GİTTİĞİM GÜZERGAH GEREĞİ DİKAATLİ KULLANARAK COK FAZLA DUR KALK YAPMIYORUM..
3)TABİ BU YAKITA BENZİNİDE EKLEMEK LAZIM ÇÜNKİ HER ÇALIŞTIRMADA LPG 40 DERECEYE KADAR BENZİN YAKIYOR..
4)ARAÇ YAKLAŞIK 1500 KİLO OLDUĞU İÇİN TRAFİKTE DUR KALKTA BAYA YAKAR..KALKIŞLARDA YOL BİLGİSAYARI YAKLAŞIK 18-23 LİTRE GÖSTERİYOR.

AKLIMA GELMEYEN SORACAĞINIZ BİRŞEY VARSA CEVAPLANDIRABİLİRİM
Bul
Alıntı