Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze Teknik Servis Aksiyonu
Cruze\'lar için Teknik Servis Aksiyonu alınmış. onu ile ilgili yetkili servisinize tel. açıp bilgi alabilirsiniz. Ön fren hidrolik hortumunu değişecekmiş.
Facebook hesabını takip etmeyenler için konu açılmıştır.
Cruze LS - Carbon Black - 2010 - AT (Triptronik filan değil TAM OTOMATİK bilmayenlere Smile
Bul
Alıntı
Bu konu çok önemli. Teşekkürler. Umarım Konya Özkaymak servisi bizim haberimiz yok demez Smile
Bul
Alıntı
teşekkürler bilgi için servisi aradım şasi numarasını istediler her aracı çağırmıyorlarmış gelecek hafta salı gününe randevu verdiler ön fren tertibatı hidrolik hortumları garanti kapsamında ücretsiz değiştirilecek
Bul
Alıntı
Durduk yere nerden çıkmış bu şimdi ?
Bul
Alıntı
Evet bende ne zaman Cruzeları topluca çağıracaklar diye merak ediyordum. Kısmet bugüneymiş. Smile
[Resim: nAdl5V.gif]
Bul
Alıntı
Çok önemli birşey mi acaba en yakın servisim 250 km uzakda iş güç fırsat yok 1-2 ay sonra gitsek olur mu ?
Bul
Alıntı
Valla beni kimse çağırmadı Big Grin
Bul
Alıntı
mrb arkadaşlar; benim aracım cruze HB 1.4 2013 model acaba 1.4 lerdede aynı sorun var mı yoksa sadece 1.6 lar mı servise gidecek bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim şimdiden tşkler
cruze hb 1.4 turbo
Bul
Alıntı
https://mychevrolet.eu/TR/Account/Login

Bu linkten aracınızı şase no ile kaydedin. Teknik servis aksiyonu başlığını tıkladığınızda, gidip gitmeyeceğiniz yazıyor zaten. Bende çıktı, 2011 mayıs tescilli. Tekkar oto\'dan aldım randevuyu.
Bul
Alıntı

Alıntı:
#129865 kazimyesil: https://mychevrolet.eu/TR/Account/Login

Bu linkten aracınızı şase no ile kaydedin. Teknik servis aksiyonu başlığını tıkladığınızda, gidip gitmeyeceğiniz yazıyor zaten. Bende çıktı, 2011 mayıs tescilli. Tekkar oto\'dan aldım randevuyu.

Kayıt oldum ve sonuç ; Chevrolet\'nizde herhangi bir teknik servis aksiyonu bulunmamaktadır.

Harika! Chevrolet\'niz ile ilgili her şey yolunda. Keyifli yolculuklar! Big Grin

Benlik birşey yok demekki Smile
Bul
Alıntı
Kayıt oldum ve bende aksiyon çıktı ve haftaya online randevu aldım bu nedir.
Bilginiz var mıdır aracım 2010 LS Plus garantisi bitti.

Chevrolet\'nizde teknik servis aksiyonu bulunmaktadır.

Chevrolet\'nizde geliştirme ve güvenliğiniz için teknik servis aksiyonu bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz Chevrolet yetkili servisinden randevu alabilirsiniz.
Bul
Alıntı
Bende Salı gününe Mar\'dan randevu aldım hadi hayırlısı. Ama bende aksiyon görünmüyor...
Bul
Alıntı
Benlik de bir şey yok Big Grin

Chevrolet\'nizde herhangi bir teknik servis aksiyonu bulunmamaktadır.

Harika! Chevrolet\'niz ile ilgili her şey yolunda. Keyifli yolculuklar!
Bul
Alıntı
Demekki 2012 lerde yok Smile Benimkindede var yetkili servis aksiyonu..
Bul
Alıntı
Aksiyon iyidir.Yeterki gerilim olmasın Big Grin
Bul
Alıntı
2010 ve 2011 lerde var sadece sanırım
Bul
Alıntı
Benim aracımda 2011 model ama servis aksiyonu gözükmüyor.Yıl bazında değerlendirmek yanlış olur.
cruze experienced unutterable
Bul
Alıntı
Big Grin
Alıntı:
#129907 inal_onur: Aksiyon iyidir.Yeterki gerilim olmasın Big Grin

Bul
Alıntı
Tüh banada action yok! :p
[Resim: nAdl5V.gif]
Bul
Alıntı
Banada action yok
Bul
Alıntı
Aksiyon yok ama facede paylaşmışlar aksiyon yok yazıyor ancak arayinca cagriyorlarmis bilgisi olan varmı
Bul
Alıntı

Alıntı:
#129972 irfan: Aksiyon yok ama facede paylaşmışlar aksiyon yok yazıyor ancak arayinca cagriyorlarmis bilgisi olan varmı

E heralde çağırırlar.Yolunacak kaz arıyorlar.
Bul
Alıntı
Çağrılmayı beklemeyin ben servisi aradım randevumu aldım su an değişim yapıyorlar 2012 model aracim
Bul
Alıntı

Alıntı:
#129978 sas197: Çağrılmayı beklemeyin ben servisi aradım randevumu aldım su an değişim yapıyorlar 2012 model aracim

Heralde yani değişim yapacaklar Smile Siz yeterki şurayı değiştirin deyin.Adamlar demez ki,yok abi orası sağlam değişmeye gerek yok ! Sağlam parçayı bile bozuk deyip değiştirirler.Peki neden değişim gerek diye sorsanız,motor yanar,akü patlar,yolda bırakır,fazla yakar,fren patlar derler.Araçta mekanik bir sorun var ise arıza ışığı yakar zaten.Tipik bir yetkili servis davranışı.
Ha parası çok olan,aracın komple parçalarını yenileyebilir.Orası başka Smile
Bul
Alıntı
Aslında bu tür duyuruları Kulüp olarak önceden haber alıp üyelerimize bildirmemiz lazım ama bizi ipleyen yok anlaşılan.:p
Bülent kardeşime teşekkür ediyorum bu bilgilendirme için.

Evet arkadaşlar \"Aksiyon\" maksiyon her ne halt adı altında belirtilse de bu düpedüz geri çağırmadır. Lakin kıtipiyoz GM bunu mertçe itiraf edemediği için böyle alengirli bir yol seçmiş anlaşılan. Geçtiğimiz cuma günü Global Servis Müdürü Engin Bey\'den konu hakkında bilgi istemiştim (belli ki onları da iplememişler) detaylı bir bilgiye sahip değildi. Öğrenip bizi bilgilendirmesini rica etmiştim, (demek ki ben de iplenmemişim) hala bir haber yok.:O_o

Neyse dediğim gibi bu bir üstü kapalı geri çağırmadır ve tehlikeli bir parça değişimi söz konusudur. Fren hidrolik hortumu şakaya gelmez. O yüzden kimse çağırılmayı filan beklemesin zira GM ne kadar az parça değiştirirse o kadar zarardan kar edecek. Yani anladığınız üzere parça değişimi ÜCRETSİZ. Geri çağırma aralığı kesin olmamakla birlikte tüm yılları kapsıyor. Servise gidildiğinde ya da sorulduğunda şase numarasından belli olsa da halen sisteme girilmemiş numaralar olma ihtimali var. Yani bugün numaranız olmayabilir ama 3 gün sonra çıkabilir. O yüzden servise gitmeyi ihmal etmeyin ücretsiz parça değişiminden yararlanın. Garantisi biten araçlar da ücretsiz...
\"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır... Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve bilimin gelişimini inkâr etmek olur...\"  Mustafa Kemal ATATÜRK
Bul
Alıntı
Garantisi olmayan araçlarında mı parça değişimi ücretsiz ? Eğer öyleyse serisin kazancı nedir ? Babasının hayrına yapacak değillerdir hehralde.
Bul
Alıntı
servis yaptığı işlemi GM\'ye fatura ediyor. Servislerin arayıpta bulamadığı işler bunlar.
Cruze LS - Carbon Black - 2010 - AT (Triptronik filan değil TAM OTOMATİK bilmayenlere Smile
Bul
Alıntı
Kocaeli ek-can\'dan bugün randevu aldım. Özellikle sordum ücretsizmi diye. Evet cevabını verdiler. Pazartesi sabah değişim yapılacak.
Bul
Alıntı
Belli bir süresi yok anladığım kadarıyla geri çağırmanın yaşadığım yerde servis yok en erken haziran-temmuz gibi gidebilirim.
Bul
Alıntı
Belesh ise bir randevu da ben alabilirim aslında.Ama sağlam aracı bozmalarından korkuyorum.Bir süre daha bekleyeceğim.
Bul
Alıntı