Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cruze/ stop etme çalışmama sorunu
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım aracımı alalı 2 hafta oldu ama bir sorunum var.
Bu sıkıntıyı 2 sefer farklı günlerde yaşadım aracım yolda giderken stop ediyor sağa çekiyorum marşa basıyorum ilk gazı alıyor devir yükseliyor tekrar kendini stoba çekiyor.
Defalarca denememe rağmen bu şekilde yapıyor.
En son bu şekilde yaptığında belki denk geldi ama hava filtresinin hortumunu söktüm ilk marşda çalıştı
Sizce bununla alakalı olabilir mi yada sorun ne olabilir
Cihaza bağlattımda hiçbir hatası gözükmüyor oksijen sensörü dışında ustam onunda bi problem olmuyacağını söyledi.
Yardımınızı bekliyorum aracı çok beyendim soğumak istemiyorum teşekkür ederim
Bul
Alıntı
(14-08-2019, Saat: 17:34)Gorkemmm demiş ki: Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım aracımı alalı 2 hafta oldu ama bir sorunum var.
    Bu sıkıntıyı 2 sefer farklı günlerde yaşadım aracım yolda giderken stop ediyor sağa çekiyorum marşa basıyorum ilk gazı alıyor devir yükseliyor tekrar kendini stoba çekiyor.
Defalarca denememe rağmen bu şekilde yapıyor.
    En son bu şekilde yaptığında belki denk geldi ama hava filtresinin hortumunu söktüm ilk marşda çalıştı
Sizce bununla alakalı olabilir mi yada sorun ne olabilir
    Cihaza bağlattımda hiçbir hatası gözükmüyor oksijen sensörü dışında ustam onunda bi problem olmuyacağını söyledi.
    Yardımınızı bekliyorum aracı çok beyendim soğumak istemiyorum teşekkür ederim
sorunu nasıl cozdunuz veya cozebıldınızmı acaba
Bul
Alıntı